تبلیغات
تمام ایران تورکلرینین وئبلاگی - مربیگری و بازیكن بودن در پرسپولیس افتخار نیست بلكه ننگ است

جستجو

 

مربیگری و بازیكن بودن در پرسپولیس افتخار نیست بلكه ننگ است

یکشنبه 10 مرداد 1389   12:30 ب.ظ


نوع مطلب : تراختور ،

بازی تراكتور با پرسپولیس در نیمه اول با حساب مساوی صفر بر صفر به پایان رسید اما با شروع نیمه دوم دیدار پرسپولیس توانست در اوایل این نیمه بازی را با تك گل غلامرضا رضایی به نفع خود كند اما ...


توهینهای قومیتی و ملیتی پرسپولیسیها و بعضی  فارس زبانهای بی فرهنگ و مغرض و سو استفاده گر از ورزش به ملت ترك زبان در این خاك , توهین به نصف ملتی است كه سهم آنها در حفظ ناموس آنها  و خاك ایران در زمانهای بسیار دور و در دفاع مقدس و پیشرفتهای علمی ,اقتصادی , هنری , ورزشی و ... بسیار فراتر از درك شما بی شخصیتهای آشوبگر و نادان است.


جناب آفای علی دایی كه نام خود را ترك زبان ایرانی گذاشته ای و جناب آفای كریم باقری كه تو نیز ادعای حرفه ای گری در فوتبال را دارید و هر دو متعلق به این نفطه از كشور هستید!


همه ما میدانیم كه ورزش نام مقدسی است كه بارها پیامبران و امامان ما به آن تاكید داشتند و شما نیز سهم بسزایی در این امر برای این مرز و بوم داشتید.

آفایان علی دایی و كریم باقری! مردم ترك زبان كشور چه اردبیلیهای با مرام و دوست داشتنی و چه تبریزیهای با غیرت به هر دوی شما افتخار میكنند اما این بدین معنا نیست كه مرام و غیرت شما با ادعای حرفه ای گری تحت الشعاع قرار گیرد و شما در تیمی خدمت كنید كه هوادارانش به اجداد و ناموستان و خودتان و برادرانتان توهین كنند اما  ادعای حرفه ای بودن شما , شما را به سكوت وا دارد!

اردبیل و تبریز و آذربایجان و آذربایجانی آنقدر همانند شما در ایران غیور مردانی دارند كه بتوان به آنها افتخار كرد اما فرق آنها با شما و امثال شما این بود كه آنها ملیت و قومیت خود را به خاطر پول و مقام و شهرت به دست فراموشی نسپاردند و اینگونه با وجود توهینها خاموش نبودند و بدتر از آن خدمتگزار آنها هم نشدند.

آقای كریم باقری و آقای علی دایی! این تیمی كه در مقابل شما بود همان تیمی است كه مردمانش 7 سال در حسرت حضور دوباره آن در لیگ بودند و بارها شما را همین هواداران ستودند و دوستدارتان بودند اما امروز با  توهین  هواداران گستاخ تیمتان به قومیت خود شما و همین مردم, دوباره دل آذربایجانیها را شكستید و با وجود اینكه این مردم و هواداران بارها آغوششان را به شما باز كردند پشت به آنها كردید .

در اینجا بهتر است از بهلول داننده برای شما و امثال شما موضوعی تعریف كنیم:

روزی وزیر پادشاه وقت بهلول داننده را در بازار میبینه كه بهلول خاك میفروشه . با تعجب به خود میگه چرا بهلول میان این همه گزینه خاك میفروشه و میره سراغش و تصمیم به خرید خاك میكنه تا از موضوع سر در بیاره !

پولی بهش میده و بهلول با دستش یك مشت خاك رو پرت میكنه هوا بهش میگه این خاك بر سر كسانی كه به پادشاهان  و بزرگان دل میبنده ! وزیر تعجب میكنه و دوباره بهش پول میده تا ببینه دوباره چی میگه! باز خاك رو به هوا پرت میكنه میگه این خاك هم بر سر كسانی كه حرف دل خودش رو به زنش میگه! باز وزیر تعجب میكنه و دوباره پول میده و بهلول دوباره با پرت كردن خاك به هوا میگه این هم بر سر كسانی كه از آشناهای خود دل میكنه و به غریبه ها دل میبنده! وزیر تعجب میكنه و میاد با خودش فكر میكنه و تصمیم میگیره حرفهای بهلول رو در زندگیش امتحان بكنه تا ببینه این حرفها صحت داره یا نه!
در این هنگام تصمیم میگیره بز شیر ده و خوش خط و خال پادشاه رو بگیره و در جایی پنهان كنه. بعد این به همسرش میگه امروز بز پادشاه رو دزدیده اما به كسی نگو میخوام مهمونی بدیم با هم و زنش میگه باشه.

بعد این كار به بهانه ای با زنش شدیدا درگیر میشه تا موضوع بهلول داننده رو امتحان كنه به طوری كه زنش  از دستش بسیار ناراحت میشه و برای تلافی موضوع دزدیدن بز پادشاه رو به پادشاه میگه و وزیر دستگیر میشه به خاطر یك بز!

وزیر رو به پای چوبه دار میبرن و پادشاه بهش فرصت میده تا از خودش دفاع كنه  .

وزیر به پادشاه میگه قربان بز شما رو من در فلان جا نگه داشتم به خاطر اینكه میخواستم خرفهای بهلول رو امتحان كنم! 

پادشاه میگه چه حرفهایی و وزیر موضوع رو تعریف میكنه.

میگه بهلول گفت خاك بر سر كسانی كه به پادشاهان دل میبنده و قربانت شوم من 50 سال به شما خدمت كردم اما الان شما من را به خاطر یك بز ناچیز به چوبه دار میفرستید این اولین موضوع كه میبینم راست گفته بهلول.

دومین موضوعش گفت خاك بر سر كسانی كه به زنش حرف دلشو میگه و زن بنده هم بعد از یك عمر زندگی سر موضوعی همسرش كه من باشم من رو فروخت تا تلافی درگیری من رو با خودش در بیاره و اما موضوع آخر كه بعد این همه سال متوجه شدم!

این اشخاصی  كه منو به سنگ بستن همون اشخاصی هستن كه من همیشه به آنها خدمت كردم و الان كه موقعیت منو اینگونه میبینن به خاطر خود شیرینی پیش شما منو به سنگ میبندن و آن اشخاصی كه میانجیگری منو پیش شما میكنن و میگن اونها رو به جای من تنبیه كنین فامیلها و بستگان من هستند كه من به آنها همیشه پشت كردم  و آنها رو از خودم ندونستم و همیشه به اونها خیانت كردم .

بله جناب آفای علی دایی و كریم باقری! قصه ما با شما تموم شده و شما بهتره كمی با خود فكر كنید و به خود بیایید چون به شما هم توهین كردند . سكوت كنید هم شما و هم فدراسیون فوتبال خائن هستید.

نوشته شده توسط : صدرا سوزوکی