تبلیغات
تمام ایران تورکلرینین وئبلاگی - هواداران آذربایجانی با فرهنگ و محترم هستند

جستجو

 

هواداران آذربایجانی با فرهنگ و محترم هستند

دوشنبه 11 مرداد 1389   02:11 ب.ظ


نوع مطلب : ورزش آذربایجان ،شهرداری(فوتبال تیمی) ،اخبار ،تراختور ،رسول كربكندی پس از باخت 3 بر یك مقابل تراكتورسازی اظهار داشت: بازی بدی نبود. به غیر از مواردی كه بازیكنان تراكتورسازی در چند صحنه تك ضرب بازی می كردند در جریان مسابقه عملكرد بازیكنان راه آهن را بد ندیدم.

وی افزود: در پرتاب اوت حریف عملكرد خط دفاع و دروازه بان راه آهن خوب نبود و همین امر باعث شد تا در 3 صحنه مشابه دروازه مان باز شود و شكست بخوریم. پیش بینی این را نمی كردم كه شاگردانم در 3 صحنه واكنش یكسان داشته باشند و باید روی این نقطه ضعف بیشتر كار كنیم.


كربكندی در مورد بحثی كه درباره فوتبال پاك مطرح می شود، عنوان كرد: در فوتبال ما اشكلاتی هست و نمی توان گفت صداقت و پاكی محض وجود دارد. وقتی كمیته انضباطی و منشور اخلاقی داریم خود گواه این است كه ناراستی هایی وجود دارد؛ اما برای از بین بردن این شرایط عزم ملی را لازم داریم. وقتی 95 درصد پول فوتبال را دولت تامین می كند باید دولت هم در پاك شدن این رشته ورزشی پیش قدم شود.

سرمربی راه آهن تاكید كرد: آدم های سالم و خوب هم در فوتبال داریم اما برای از بین رفتن ناپاكی ها همه باید كمك كنند. هر كسی به سهم خود به اصلاح خود بپردازد این مسئله هم از بین می رود.

كربكندی در مورد مصاحبه منتسب به علیپور دبیر ستاد منشور اخلاقی در مورد قهرمانی سپاهان در فصل گذشته گفت: من می دانم كه گزهای اصفهان شیرین است اما این مسئله ای كه در این مصاحبه اعلام شده بود را نمی دانم و آقای علیپور هم مصاحبه خود را تكذیب كرد. وقتی از فوتبال ناپاك گفته می شود به طور ناخودآگاه چنین حرف هایی هم زده می شود.

وی در مورد محرومیت هواداران تراكتورسازی در این بازی اظهار داشت: من معتقد هستم كه باید با هوادار خاطی برخورد شود و نباید مقابل كسانی كه در ورزشگاه ها فحاشی می كنند، نظاره گر بود. من همیشه از همان مواقعی كه فوتبال بازی می كردم هواداران اذربایجانی را با فرهنگ و محترم می دیدم و همیشه در تبریز شاهد جوی سالم بودیم.

كربكندی با بیان اینكه نباید فقط به فكر ركورد زدن حضور تماشاگر در ورزشگاه ها بود،گفت: باید به فكر بالا بردن فرهنگ هواداران باشیم. نباید اتفاقی بیفتد كه آنها از حضور در ورزشگاه‌ها محروم شوند البته وقتی كه چاره‌ای نباشد آخرین راه محرومیت است.

سرمربی راه آهن در پایان خاطرنشان كرد: بازیكنان راه آهن چون مقابل بازیكنان سرزن سپاهان در بازی اول به خوبی توانسته بودند بازی را كنترل كنند در این بازی هم فكر‌ می‌كردند به همین راحتی از پس ضربه‌های سر بازیكنان تراكتور سازی برآیند.

نوشته شده توسط : صدرا سوزوکی