تبلیغات
تمام ایران تورکلرینین وئبلاگی - وقتی ما وارد سالن شدیم تماشاگران یك‌صدا به قومیت تیم دبیری توهین كردند. حالا اگر چنین اتفاقی از سوی تیم تراكتورسازی صورت می‌گرفت سریعا برخورد می‌شد.

جستجو

 

وقتی ما وارد سالن شدیم تماشاگران یك‌صدا به قومیت تیم دبیری توهین كردند. حالا اگر چنین اتفاقی از سوی تیم تراكتورسازی صورت می‌گرفت سریعا برخورد می‌شد.

چهارشنبه 27 مرداد 1389   04:16 ب.ظ


نوع مطلب : ورزش آذربایجان ،

خبرگزاری فارس: مدیرعامل تیم فوتسال دبیری تبریز به اعتراض شدید از میزبانی راه ساری در هفته دوم لیگ برتر فوتسال پرداخت.

افشین دبیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: معمولا زیاد حرف نمی‌زنم و برد و باخت‌ها را هم قبول دارم؛ ولی اگر جایی احساس كنم حقمان پایمال می‌شود و تیم با هر شرایطی بخواهد ببرد، این قابل‌قبول نیست. شنبه فدراسیون بودم و فقط می‌خواستم به چند سوال منطقی ما جواب بدهند. فیلم بازی هم هست و كاملا مشخص است چه كسی راست می‌گوید.

وی درباره اعتراضاتی كه باشگاه دبیری نسبت به بازی هفته دوم دارد، تصریح كرد: بازی‌های راه ساری در سالنی برگزار شد كه مورد اعتراض اغلب تیم‌هاست؛ ولی به آن رسیدگی نمی‌شود. نباید به خاطر نفوذ یك نفر، به این شكل تفاوت قائل شوند. تیم راه ساری باعث شد یكی از بهترین تیم‌های ایران و آسیا كه شن‌سای ساوه بود، از این مسابقات كناره‌گیری كند و یك‌بار هم چرایی آن سوال نشد. چرا طول این سالن 10 متر كوچكتر از سالن‌های دیگر است و حریمش رعایت نمی‌شود؟ سالن سیدرسول حسین بدترین رختكن را دارد و كمیته فوتسال هم این‌ها را خوب می‌داند.

مدیرعامل دبیری تبریز خاطر نشان ساخت: تیم ما سالن استاندارد علوم‌پزشكی را در اختیار دارد؛ اما بعد از افتتاح سالن پورشریفی از ما خواستند بازی‌های‌مان را در این سالن برگزار كنیم، آن‌وقت از تیمی كه سالنش حتی برای تمرین هم مناسب نیست چنین خواسته‌ای ندارند. در این شرایط مدیر راه ساری مدعی می‌شود مگر تیم‌های دیگر در اینجا بازی نكرده‌اند؟ رختكن حوضچه‌ای با آب گندیده داشت كه بود بد و نامطبوع آن باعث می‌شد كه بازیكنان در وقت استراحت نتوانند به حرف مربیان گوش كنند. مگر نظافت این رختكن چقدر هزینه دارد؟

دبیری ادامه داد: وقتی به نماینده فدراسیون اعتراض كردیم جواب داد، این از رختكن خودشان كه در آبدارخانه است، خیلی بهتر است. تهویه سالن را روشن نكرده بودند و گویا خوشحالند كه سالن‌شان به قلعه عقاب معروف شده، بروید این مسائل را از تیم‌های دیگری كه به این سالن‌ آمده‌اند بپرسید. وقتی ما وارد سالن شدیم تماشاگران یك‌صدا به قومیت تیم دبیری توهین كردند. حالا اگر چنین اتفاقی از سوی تیم تراكتورسازی صورت می‌گرفت سریعا برخورد می‌شد.

وی تاكید كرد: داور این بازی گرچه از داوران خوب فوتسال است؛ اما چون احساس امنیت نمی‌كرد، تحت‌تاثیر فضای بازی قرار گرفت و 7 پنالتی دوم برای تیم مقابل گرفت تا درنهایت ما در یك شرایط غیر عادی 4 بر 3 مغلوب شویم. حتی به ما اجازه ندادند از امكانات سالن ساری و رختكن فیلمبرداری كنیم.

نوشته شده توسط : صدرا سوزوکی